La Playa Escuela de Español powstała w 2011 roku jako szkoła języków obcych w La Cala del Moral w hiszpańskiej Andaluzji. Oferujemy kursy języka hiszpańskiego, angielskiego, niemieckiego i francuskiego w małych grupach lub jako zajęcia indywidualne.

Nasze kursy przeznaczone są dla osób, które rozumieją znaczenie postępów w nauce języka obcego. Niezależnie od kursu, który wybierzesz, zauważysz, że uczymy zgodnie z wyjątkową koncepcją. Przykładamy dużą uwagę do jakości oraz pragniemy stworzyć przyjazną do nauki atmosferę w miłym towarzystwie, gdzie każdy student z osobna jest naszym priorytetem.

Nasz międzynarodowy zespół składa się z native speakerów oraz dwóch właścicieli, którzy ukończyli studia w zakresie lingwistyki i administracji biznesu oraz dodatkowo zdobyli doświadczenie w tych dziedzinach. To idealne połączenie potrzebne do prowadzenia szkoły języków obcych!

Школа испанского языка “La Playa”   аккредитована  Институтом Сервантеса, что подтверждает ее соответствие стандартам качества, установленным Системой  аккредитации Института Сервантеса. Это единственная международная система аккредитации уровня качества, направленная исключительно на оценку преподавания испанского языка как иностранного.

Мы надеемся увидеть вас в ближайшее время!

learn spanish in malaga